Audio dzejoļi/Аудиостихи

Audio dzejoļi bērniem/ Аудиостихи для детей

— projekts «Ieklausies pasakā»

(Ilze Stariņa un Art Expansion)

Katram no mums bērnībā bija mīļāka grāmata, pasaka, stāsts, dzejolis. Katram atmiņā ir palikuši tēli, kas vienmēr raisīs mūsos atmiņas par mūsu dzīves rītu. Šo sajūtu radītais siltums palīdz mums grūtajos dzīves brīžos, palīdz atcerēties to, kas mēs esam.
Dzeja, pasakas, grāmatas – diemžēl mūsdienu dzīvē tam visam vairāk nav laika. Novērst mūsu bērnu uzmanību no datora un televizora tagad gandrīz nav iespējams. Cilvēku dzīves ritms paātrinās un mums vairāk nav laika ieklausīties, izlasīt, saprast, sajust.
Kā mēs varam uzlabot mūsu bērnu pasauli, ja mums pašiem bieži vien nav laika veltīt mazuļiem pietiekoši daudz uzmanības? Bērniem patīk klausīties: informācija, kas saņemta caur klausīšanos, ir vieglāka mazuļu uztverei. Dzejas un pasaku klausīšanās veicina iztēli, radošo domāšanu, attīsta atmiņu, valodu, izrunu.
Tā Ilzei Stariņai – unikālas latviešu valodas apgūšanas metodes caur dainām autorei  –  radās ideja izveidot projektu “Ieklausies pasakā”, kas iekļauj audio dzejoļus un pasakas bērniem.
“Miedziņš nāk” ir jau otrais Ilzes Stariņas audio dzejoļu bērniem apkopojums. Dotajā kompozīcijā ir dažādi Ausekļa, Aspazijas, M. Zālītes, O. Vācieša un citu pazīstamu autoru dzejoļi, kas kopā veido pabeigtu stāstījumu ar krāsainiem video/animācijas fragmentiem un patīkamu mūziku. Domāta klausīšanās pirms gulētiešanas, šī kompozīcija nomierina bērnus un palīdz aizmigt. Šie audio dzejoļi pozitīvi ietekmēs ne tikai mūsu mazos klausītājus, bet uzlabos garastāvokli arī mums pašiem.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLp5OyAoVxn8XuMDggbn2pNQEPUMXzaSEY


Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s